Halloween w Benkowie 28.10.2023

Utworzono dnia 25.10.2023
Halloween zbliża się wielkimi krokami, a my mamy dla Was niesamowitą niespodziankę! Razem z Fundacją Benek w Nowej Studnicy, Ośrodkiem Kultury w Kaliszu Pomorskim i KGW Ma-Lwa zapraszamy Was na niezapomniany dzień pełny magii, sztuki i zabawy.
28 października, w sobotę, urządzamy Benkową Imprezę Halloweenową! ????????????????????????????
Organizujemy dla Was z tej okazji konkurs na dynię najstraszniejszą ze strasznych ????????????
Przywieźcie ze sobą powycinane w mrożące krew w żyłach ???? wzory dynie ????
Od 15:00 do 19:00 odbędą się warsztaty artystyczne o tematyce Halloween.
A o 17 wyłonimy zwycięską, straszliwą DYNIĘ HALLOWEENOWĄ ????
Dodatkowo zapewniamy Wam pyszny i rozgrzewający posiłek.
Z kolei zwierzyniec???????????????? zadba o to, żeby się żadna z dyń nie zmarnowała ????
Zapraszamy dzieci z rodzicami i każdego chętnego do spędzenia tego dnia z nami, w planach przednia zabawa w asyście zwierząt różnistych.
Dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na własny transport organizujemy autokar. Wystarczy, że zapiszecie się na listę w Gminnym Ośrodku Kultury w Tucznie pod nr tel 672593069 lub gok@tuczno.pl.
Całe wydarzenie i transport są bezpłatne.