Koncert Anna Rusowicz 9.02.2024 r.

Utworzono dnia 05.02.2024
Z okazji Walentynek serdecznie zapraszamy do naszej przytulnej sali GOK na akustyczny koncert Anny Rusowicz.

Anna Rusowicz – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i psycholog sceny, znana przede wszystkim fanom muzyki retro. Jej twórczość nawiązuje do kolorowych lat 60. i 70.
Laureatka czterech Fryderyków, której dwie z czterech płyt okryły się złotem.
Jej twórczość charakteryzuje lekkość i pogoda ducha, a przede wszystkim – wysoki poziom artystyczny, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Aktualnie pracuje nad nowym albumem.

9 lutego 2024 r.
Gminny Ośrodek Kultury w Tucznie
Bilety do nabycia w GOK lub na goout.net
UWAGA! Dla naszych tuczyńskich seniorek i seniorów zniżka minus 10% .
Zapraszamy serdecznie!

************************
"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja pn. Miejsca Aktywności Społecznej mająca na celu promowanie obszaru objętego LSR partnerów projektu oraz stworzenie warunków do integracji i aktywizacji mieszkańców na obszarze działania Stowarzyszenia LGD „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” oraz Stowarzyszenia Lider Powiatu Goleniowskiego poprzez utworzenie Miejsc Aktywności Społecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.