herb

Gminny Ośrodek Kultury
w Tucznie
04 lut 2023

POSZUKUJEMY Głównej Księgowej/ Głównego Księgowego!
Praca na część etatu, elastyczny czas pracy!
W razie pytań dzwońcie na numer tel. 67 259 30 69, lub piszcie na e-mail: gok@tuczno.pl

POSZUKUJEMY Głównej Księgowej/ Głównego Księgowego! Praca na część etatu, elastyczny czas pracy! W razie pytań dzwońcie na numer tel. 67 259 30 69, lub piszcie na e-mail: gok@tuczno.pl

czytaj więcej
03 lut 2023

Oczy jak węgielki, bacznie skupione, poczciwe spojrzenie, przyjazny, spokojny temperament, dobry nastrój, okazywany regularnym, statecznym machaniem ogona, chęć zabawy z dziećmi, nieodstępowanie właściciela na krok. Jak tu nie lubić Golden Retrieverów?
Na świecie nie gaśnie popularność tej sympatycznej rasy. Afekt wielbicieli osiągnął wręcz tak wysoki poziom, że 3 lutego celebrowany jest Międzynarodowy Dzień Golden Retrievera!

Oczy jak węgielki, bacznie skupione, poczciwe spojrzenie, przyjazny, spokojny temperament, dobry nastrój, okazywany regularnym, statecznym machaniem ogona, chęć zabawy z dziećmi, nieodstępowanie właściciela na krok. Jak tu nie lubić Golden Retrieverów? Na świecie nie gaśnie popularność tej sympatycznej rasy. Afekt wielbicieli osiągnął wręcz tak wysoki poziom, że 3 lutego celebrowany jest Międzynarodowy Dzień Golden Retrievera!

czytaj więcej
02 lut 2023

A dzisiaj Dzień Świstaka!
W tym dniu wabi się świstaka z norki. Jeśli zwierzę zobaczy swój cień (tzn. jeśli poranek jest słoneczny), zwiastuje to jeszcze sześć tygodni zimy. Jeśli nie (tzn. jeśli jest pochmurno lub mgliście - czyli akurat tak jak dzisiaj!), to oznacza, że wiosna jest już blisko.
Dzisiaj obchodzimy również Dzień Mokradeł. W tym roku hasło przewodnie to "Już czas na przywrócenie mokradeł A dzisiaj Dzień Świstaka! W tym dniu wabi się świstaka z norki. Jeśli zwierzę zobaczy swój cień (tzn. jeśli poranek jest słoneczny), zwiastuje to jeszcze sześć tygodni zimy. Jeśli nie (tzn. jeśli jest pochmurno lub mgliście - czyli akurat tak jak dzisiaj!), to oznacza, że wiosna jest już blisko. Dzisiaj obchodzimy również Dzień Mokradeł. W tym roku hasło przewodnie to "Już czas na przywrócenie mokradeł

czytaj więcej
31 sty 2023

W lutym ferie zimowe, a my za
W lutym ferie zimowe, a my zapraszamy do GOK. Zaczynamy od koncertu Grażyny Łobaszewskiej & Ajagore a potem szykujemy dla młodszych warsztaty, wyjazd do kina, teatrzyk a nawet lot w kosmos (w kopule audiowizualnej)!  Zapraszamy!praszamy do GOK. Zaczynamy od koncertu Grażyny Łobaszewskiej & Ajagore a potem szykujemy dla młodszych warsztaty, wyjazd do kina, teatrzyk a nawet lot w kosmos (w kopule audiowizualnej)!
Zapraszamy!
czytaj więcej