herb

Gminny Ośrodek Kultury
w Tucznie
14 lis 2022

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Seniora

Wszystkim Seniorom życzymy wielu długich lat życia w zdrowiu, pełnych rodzinnego ciepła, pogody ducha oraz spełnienia wszystkich marzeń. Niech jesień życia będzie najlepszym czasem na realizację rzeczy niespełnionych, a każdy dzień dostarcza Państwu radości i uśmiechu🥰

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Seniora.

czytaj więcej
14 lis 2022

Obchody Dnia Niepodległości

Tak wyglądały obchody Dnia Niepodległości w naszym Tucznie.
Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ich organizację.
Księdzu Jerzemu Dalakowi za odprawienie mszy świętej, Panu Burmistrzowi za wzruszającą przemowę, Ignacemu Gajzlerowi i Jakubowi Królikowskiemu za przepiękne koncert, Marzenie Podhajskiej i Januszowi Gajowieckiemu za udostępnienie swoich obrazów, Martynie i Zbyszkowie za świetnie przygotowaną biblioteczną wystawę monet i książek oraz Marcie Szkutnk za spacer.
A przede wszystkim dziękujemy Wam za obecność. Ten chłodny dzień okazał się całkiem przyjemny
czytaj więcej
08 lis 2022

Już w najbliższy piątek z okazji Dnia Niepodległości zabrzmi w GOK muzyka filmowa w wykonaniu wybitnego pianisty Jakuba Królikowskiego.
Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze motywy muzyczne z popularnych polskich filmów z okresu międzywojennego jak i późniejszych lat powojennych.
Przed Kubą wystąpi Ignacy Gajzler.
Start o godz. 13:00.
Wstęp wolny!
Do zobaczenia
Już w najbliższy piątek z okazji Dnia Niepodległości zabrzmi w GOK muzyka filmowa w wykonaniu wybitnego pianisty Jakuba Królikowskiego
czytaj więcej