herb

Gminny Ośrodek Kultury
w Tucznie
28 lut 2023

Nie moż­na prze­wi­dzieć kto i kie­dy bę­dzie zo­bo­wią­za­ny do udzielenia pierwszej pomocy.
Pracujemy dla Was, pracujemy z ludźmi i wśród ludzi, dlatego dziś wspólnie z kadrą pracowniczą Publicznego Przedszkola w Tucznie i "TOLA" Publicznego Żłobka w Tucznie odbyłyśmy szkolenie, dzięki któremu w razie konieczności będziemy mogły w świadomy sposób udzielić pomocy.

czytaj więcej
24 lut 2023

Dziękujemy Paweł Sochacki za pełen historii i wspomnień wieczór. Dzisiaj obchodziliśmy 692. urodziny naszego ślicznego Tuczno - Tütz.
Dziękujemy, że odwiedziliście nas! GOK pękał w szwach!
Paweł obiecał, że będziemy się spotykać regularnie u nas i poznawać historie Tuczna. Super przygotowana prezentacja, ciekawy wykład - było po prostu wspaniale!
A dzisiaj jeszcze urodziny naszego Pana Burmistrza Krzysztofa Mikołajczyka - składamy życzenia przede wszystkim zdrowia, szczęścia, wytrwałości i fajnych ludzi wokół, dzięki którym będzie mógł realizować swoje plany.

Dziękujemy Paweł Sochacki za pełen historii i wspomnień wieczór. Dzisiaj obchodziliśmy 692. urodziny naszego ślicznego Tuczno - Tütz. Dziękujemy, że odwiedziliście nas! GOK pękał w szwach! Paweł obiecał, że będziemy się spotykać regularnie u nas i poznawać historie Tuczna. Super przygotowana prezentacja, ciekawy wykład - było po prostu wspaniale! A dzisiaj jeszcze urodziny naszego Pana Burmistrza Krzysztofa Mikołajczyka - składamy życzenia przede wszystkim zdrowia, szczęścia, wytrwałości i fajnych ludzi wokół, dzięki którym będzie mógł realizować swoje plany.

czytaj więcej
24 lut 2023

24 lutego-Dzień Niespodziewanego Całusa

Należy przy okazji dzisiejszego święta, zwrócić uwagę, że buziaki, całusy, pocałunki i pozytywne cmoknięcia są rozpowszechnione w wirtualnym świecie w postaci chętnie stosowanych emotikon. Jednak już w codziennych kontaktach nabieramy dystansu i zapominamy o pozytywnym ładunku jaki niesie ze sobą zwykły całus.
Tak więc do dzieła, bo może właśnie dziś dacie całusa komuś kto bardzo potrzebuje odrobiny ciepła w monecie kiedy zima zmęczyła już swymi szarościami, a wiosna jeszcze nie nadeszła.

Należy przy okazji dzisiejszego święta, zwrócić uwagę, że buziaki, całusy, pocałunki i pozytywne cmoknięcia są rozpowszechnione w wirtualnym świecie w postaci chętnie stosowanych emotikon. Jednak już w codziennych kontaktach nabieramy dystansu i zapominamy o pozytywnym ładunku jaki niesie ze sobą zwykły całus. Tak więc do dzieła, bo może właśnie dziś dacie całusa komuś kto bardzo potrzebuje odrobiny ciepła w monecie kiedy zima zmęczyła już swymi szarościami, a wiosna jeszcze nie nadeszła.

czytaj więcej
23 lut 2023

Dzień Kobiet - Warsztaty Makijażu z Oliwią Dobrowolską

 

Dzień Kobiet - Warsztaty Makijażu z Oliwią Dobrowolską

czytaj więcej