Gminny Ośrodek Kultury
w Tucznie
08 kwi 2020

Polecamy wieczór z legendami :) Poniżej opis i link od autorów :)
"W czasie naszego spotkania opowiemy o legendach Warszawy i maleńkich zapomnianych wiosek znad rzek: Wisły, Radomki, Okrzejki, Wilgi, Świdra czy Liwca

Czeka nas m.in. opowieść o zaginionych skarbach królowej Bony, zapadłym kościele, lochach dawnego zamku, ukrytym złocie, czartach we młynie, babach zbożowych, mazowieckich srokach czy potworze – żabie.

Skąd będziemy prowadzili spotkanie? Z rycerskiego namiotu przed którym zapłonie ognisko (to nie żart) 😊

Pośród legend nie zabraknie sporej dawki historii. Polecamy zarówno „dużym”, jak i „mniejszym” 😊

Zaczynamy w środę o godzinie 19.30 Spotkanie potrwa około 1,5 h.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
- Żeby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wejść na nasz profil w środę o godzinie 19.30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, niemniej jednak jeśli będą Państwo zadowoleni, będzie można „zostawić napiwek”"

#tucznozostajewdomu #zostanwdomu #kulturaonline

#goktucznopoleca #kreatywnezaciszedomowe