herb

Gminny Ośrodek Kultury
w Tucznie
06 kwi 2020

Polecamy historię składającą się z kilku równoległych wydarzeń. Matthieu, słynny paleontolog, przypadkowo wraca do miejsca swojego urodzenia, gdzie spotyka Pierre’a, byłego współpracownika, a obecnie nauczyciela. Żona Pierre, Nora ma romans z ojcem jednego z jego uczniów, Charliego. Burmistrz miasta, zamiast skupić się na ponownym wyborze na urząd, koncentruje się na wdziękach swojej podwładnej. W tym samym czasie nierozgarnięty złodziej planuje napad, który z góry wiadomo, że skończy się katastrofą. A młody mistrz tenisa ma problemy z wyzwaniami stawianymi przez wybraną przez siebie dyscyplinę. W całym tym chaosie 12 letni Charlie, zaniedbywany przez ojca, okłamuje własną matkę kryjąc ojca, jednocześnie będąc świadkiem zamieszania panującego wokół oraz bezduszności otaczających go dorosłych.

#tucznozostajewdomu #zostanwdomu #kulturaonline

#goktucznopoleca #kreatywnezaciszedomowe

 

LINK

czytaj więcej
03 kwi 2020

Drodzy rodzice!

Kwarantanny ciąg dalszy, a dziecko pyta? Polecamy ciekawy artykuł pt. Co odpowiedzieć dziecku, gdy pyta…:

"O co pytają nas dzieci? Czego się obawiają? Jak wytłumaczyć im nową sytuację i zupełnie inny rytm życia, związany z zagrożeniem epidemicznym? O odpowiedzi na dziecięce pytania poproszono psychologa dr Magdalenę Śniegulską ze Szkoły Edukacji PAFW i UW oraz Uniwersytetu SWPS."

http://www.kopernik.org.pl/…/co-odpowiedziec-dziecku-gdy-p…/

#tucznozostajewdomu #zostanwdomu #kulturaonline

 #goktucznopoleca #kreatywnezaciszedomowe

LINK

czytaj więcej
03 kwi 2020

Polecamy rozpocząć weekend na jazzowo :)

"Wszyscy #zostajemywdomuzvertigo, ale w tym trudnym dla nas czasie mamy dla Was prawdziwą gratkę - koncert wspaniałej wokalistki Natalii Szczypuły w akompaniamencie wyjątkowego klawiszowca Mateusza Witkowskiego. Tym razem wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności w miejscu bardzo nietypowym – na Tarasie Widokowym Sky Tower. Z ponad 200 metrów nad ziemią prześlemy wszystkim mieszkańcom Wrocławia (i nie tylko) muzyczną energię.

Liczymy na to, że już wkrótce spotkamy się w Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Oglądajcie nas na żywo na profilu:
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Sky Tower"

#tucznozostajewdomu #zostanwdomu #kulturaonline 

#goktucznopoleca #kreatywnezaciszedomowe

 

LINK

czytaj więcej