herb

Gminny Ośrodek Kultury
w Tucznie
11 paź 2022

Co roku 11 października możemy celebrować Dzień Stawiania Czoła Swoim Strachom.
Można go potraktować jako pretekst, by wreszcie się przełamać i pokonać strach. Każdy się czegoś boi: pająków, wysokości, wystąpień publicznych i innych rzeczy. Najważniejsze to znaleźć w sobie siłę do stawienia czoła strachowi i pokonania życiowych trudności.
Odwagi Kochani!
Co roku 11 października możemy celebrować Dzień Stawiania Czoła Swoim Strachom. Można go potraktować jako pretekst, by wreszcie się przełamać i pokonać strach. Każdy się czegoś boi: pająków, wysokości, wystąpień publicznych i innych rzeczy. Najważniejsze to znaleźć w sobie siłę do stawienia czoła strachowi i pokonania życiowych trudności.  Odwagi Kochani!
czytaj więcej
10 paź 2022

Chcielibyśmy przypomnieć i zachęcić do wzięcia udziału w MIĘDZYNARODOWYM DNIU KOBIET WIEJSKICH, który odbędzie się 15 października w GOK.
Zaczynamy o 15:00 warsztatami z tworzenia projektów metodą mix media. (Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy).
O 18:00 puszczamy sobie film - już w większym gronie.
Zachęcamy do przyniesienia własnych przekąsek.
Chcielibyśmy przypomnieć i zachęcić do wzięcia udziału w MIĘDZYNARODOWYM DNIU KOBIET WIEJSKICH, który odbędzie się 15 października w GOK.
 
czytaj więcej
10 paź 2022

Celem dzisiejszego święta jest zachęcenie do sadzenia i ochrony drzew, a także promowania codziennych nawyków w oparciu o bardziej ekologiczne działania.
O tym, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią drzewa, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Drzewa są naturalnym elementem naszego środowiska, kształtują klimat, produkują tlen oraz dostarczają cennego surowca.

Dzień drzewa 10.10.2022

czytaj więcej
03 paź 2022

Przypominamy, że dziś rozpoczynają się zajęcia taneczne dla młodszej grupy.
Zapraszamy na godz.16.00 do GOK!
Przypominamy, że dziś rozpoczynają się zajęcia taneczne dla młodszej grupy. Zapraszamy na godz.16.00 do GOK!
czytaj więcej