herb

Gminny Ośrodek Kultury
w Tucznie
22 kwi 2020

Warszawska Opera Kameralna odwiedza Państwa w jedyny możliwy obecnie sposób – w ramach akcji #zostańwdomu, prowadząc szeroko zakrojone działania artystyczne online.

Sięgając do przepastnych zasobów WOK, w pierwszym projekcie „Opera z fotela” codziennie o godzinie 19 na stronie FB: https://www.facebook.com/Warszawska.Opera.Kameralna
i kanale YT: https://www.youtube.com/WarszawskaOperaKameralna
prezentują Państwu piękne zdjęcia, najsłynniejsze arie operowe z udziałem wybitnych artystów, fragmenty Festiwalu Mozartowskiego, jednego ze sztandarowych przedsięwzięć, operowe smaczki, przybliżają historię oraz pokazują wcześniej niepublikowane materiały na dedykowanej stronie: https://repertuar.operakameralna.pl/operazfotela.

Natomiast w każdą sobotę o godz. 19:00 zapraszają do obejrzenia kolejnych odcinków cyklu operaOK!, nowatorskiego przedsięwzięcia, które od momentu swej premiery 11 kwietnia cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Wystarczy rozsiąść się wygodnie w zaciszu domowym, włączyć Internet i delektować się muzyczną ucztą.

Nie zapominają również o najmłodszych Widzach i dla nich stworzyli wirtualny cykl „Gdy opera drzwi otwiera”. Na specjalnie stworzonej grupie #gdyoperadrzwiotwiera na Facebooku oraz stronie www.operakameralna.pl/gdyoperadrzwiotwiera/ zamieszczane są: nagrania spektakli, fragmenty koncertów, konkursy, rebusy, krzyżówki, malowanki, puzzle online, wywiady z artystami oraz prezentacja prac konkursowych. Projekt rozpoczęli cyklem wierszy, które recytują uznane Gwiazdy współpracujące z Warszawską Operą Kameralną, Samorządowcy, Celebryci.
https://www.facebook.com/Warszawska.Opera.Kameralna/videos/499831714232673
W planach mają również recytację znakomitych, od lat ukochanych przez kolejne pokolenia, wierszy Joanny Kulmowej, współzałożycielki Warszawskiej Opery Kameralnej.
Jest to oferta skierowana dla dzieci, by umilić ten czas w sposób twórczy, bawiąc i ucząc. Serdecznie polecamy.

#tucznozostajewdomu #zostanwdomu #kulturaonline 

#goktucznopoleca #kreatywnezaciszedomowe

LINK

czytaj więcej