herb

Gminny Ośrodek Kultury
w Tucznie
14 mar 2023

14 marca - Dzień Motyli

Motyl kojarzy się przede wszystkim z pięknem i delikatnością. I oczywiście z wiosną, czyli czasem, gdy wszystko wokół rozkwita i budzi się do życia.
Postaraj się wyjść dziś na spacer, odetchnąć świeżym powietrzem i dać sobie czas na podziwianie piękna przyrody. Być może uda ci się kogoś zarazić odrobiną motylej delikatności?
🦋🦋🦋🦋🦋

Motyl kojarzy się przede wszystkim z pięknem i delikatnością. I oczywiście z wiosną, czyli czasem, gdy wszystko wokół rozkwita i budzi się do życia.  Postaraj się wyjść dziś na spacer, odetchnąć świeżym powietrzem i dać sobie czas na podziwianie piękna przyrody. Być może uda ci się kogoś zarazić odrobiną motylej delikatności? 🦋🦋🦋🦋🦋

czytaj więcej
13 mar 2023

Dzień Kobiet - Warsztaty Makijażu z Oliwią Dobrowolską 12.03.2023

Dzień Kobiet! Dzień Kobiet!
Niech każdy się dowie!
Warsztaty makijażu z Oliwią Dobrowolską, które odbyły się 12 marca w GOK przeminęły w miłej atmosferze, a efekty pracy dziewczyn są nie do opisania!
Dziękujemy Oliwia za ogrom wiedzy przekazanej Naszym pięknym Paniom. A Wam, babeczki dziękujemy za obecność! Jesteście super!

Dzień Kobiet! Dzień Kobiet! Niech każdy się dowie! Warsztaty makijażu z Oliwią Dobrowolską, które odbyły się 12 marca w GOK przeminęły w miłej atmosferze, a efekty pracy dziewczyn są nie do opisania! Dziękujemy Oliwia za ogrom wiedzy przekazanej Naszym pięknym Paniom. A Wam, babeczki dziękujemy za obecność! Jesteście super!

czytaj więcej
04 mar 2023

Dzisiaj pan Andrzej Dąbrowski poprowadził u nas warsztaty wikliniarskie "Od patyczka do koszyczka". Zrobiłyśmy najpiękniejsze w Tucznie koszyczki i osłonki do kwiatów! Sami zobaczcie

Dzisiaj pan Andrzej Dąbrowski poprowadził u nas warsztaty wikliniarskie "Od patyczka do koszyczka". Zrobiłyśmy najpiękniejsze w Tucznie koszyczki i osłonki do kwiatów! Sami zobaczcie

czytaj więcej
03 mar 2023

To co widzicie na zdjęciach to czyste szaleństwo! Niby miało być pilates, a miłym państwu ćwiczącym trochę się zwariowało podczas poniedziałkowych zajęć.
Dzięki za energię i radość!
Chętnych na zajęcia z panią Beatą serdecznie zapraszamy!

To co widzicie na zdjęciach to czyste szaleństwo! Niby miało być pilates, a miłym państwu ćwiczącym trochę się zwariowało podczas poniedziałkowych zajęć. Dzięki za energię i radość! Chętnych na zajęcia z panią Beatą serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej