herb

Gminny Ośrodek Kultury
w Tucznie
20 wrz 2022
Serdecznie zapraszamy wszystkich powyżej 15 roku życia na spektakl teatralny "Edukacja seksualna" połączony z warsztatami w Teatrze Współczesnym w Szczecinie.
Zapisy w GOK lub pod nr. tel. 67 259 30 69
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Wyjazd: godz. 13:00 SP w Tucznie
Start warsztatów: godz. 16:00
Spektakl: godz. 18:00
Powrót: ok. 22:00
Koszt: symboliczne 25 PLN
Wyjazd organizowany w ramach programu TEATR POLSKA.
"Edukacja seksualna" została wybrana jako jeden z osiemnastu najlepszych spektakli teatralnych 2002 roku zgłoszonych do programu TEATR POLSKA organizowanego od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.
Trudno jest robić coś po raz pierwszy. Zwłaszcza gdy brakuje drogowskazów. Pierwsze kroki, pierwsza jazda na rowerze, pierwszy seks. Często czujemy się w tym lekko zagubieni. Nasze wczesne doświadczenia seksualności są różne. Bywają trudne, śmieszne, nieporadne. W tym spektaklu chcemy o nich opowiedzieć. O sobie, swoich przeżyciach, dylematach i zachwytach. Opowiemy o błędach, które kiedyś wydawały nam się końcem świata, a mimo to dziś potrafimy się z nich śmiać. Zapytamy się wzajemnie o to, co lubimy, o to gdzie stawiamy granice. Chcemy mówić o seksie, bo seksualność jest wrodzona i naturalna, a wszyscy jesteśmy seksualni. Będziemy mówić o seksie, bo brakuje bezpiecznej i otwartej przestrzeni, żeby o nim mówić. Jesteśmy tu po to, aby się odważyć. Żeby „odwstydzić” temat seksu.
Spektaklowi towarzyszy oferta warsztatowa dla młodzieży i dorosłych przygotowana przez seksuolożkę Maję Wencierską

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich powyżej 15 roku życia na spektakl teatralny "Edukacja seksualna" połączony z warsztatami w Teatrze Współczesnym w Szczecinie