Spektakl teatralny: “Nago w kisielu - komedia prosto z garderoby” (Teatr Jedyny Taki)

Utworzono dnia 25.03.2024

13.04.2024 , 18:00

Gminny Ośrodek Kultury w Tucznie i Teatr Jedyny Taki z Poznania zapraszają na spektakl, który odbędzie się 13 kwietnia 2024r. w GOK w Tucznie o godz. 18.00.
Bohaterkami komedii „Nago w kisielu” są niespełnione aktorki z prowincjonalnego teatru, wiodące jednostajne życie przebywając więcej w garderobie, niż na scenie. Aż tu nagle pojawia się On, a wraz z nim szansa na wielką zmianę. Być może jedyną. Jeśli są Państwo ciekawi, do czego będą zdolne posunąć się dwie zdeterminowane artystki, dlaczego i na kogo warto mieć haka w sytuacji, kiedy pojawi się enigmatyczny On, to zapraszamy na pełen pikanterii, przewrotnego dowcipu oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji spektakl pióra Marka Zgaińskiego o kulisach środowiska aktorskiego. Sztuka daje asumpt do słodko-gorzkiej refleksji nad kondycją profesji aktora we współczesnych czasach.
O zabawny, wręcz chwilami absurdalny klimat wieczoru zadbają Anna Biniak i Izabella Tarasiuk – Andrzejewska.
Bilety do nabycia w GOK.
Cena: 30zł