Tatiana Okupnik - recital akustyczny

Utworzono dnia 12.04.2024

Zapraszamy na kameralny, akustyczny koncert wyjątkowej artystki. Tatiana Okupnik wystąpi u nas w duecie z gitarzystą i wokalistą Bartkiem Grzankiem.

Tatiana Okupnik – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka, osobowość sceniczna i medialna. Jurorka programu X-Faktor. Znakiem charakterystycznym Artystki jest wyjątkowa barwa głosu. 

Rozpoznawalna jako pierwsza wokalistka zespołu „Blue Cafe”, z którym wydała dwa albumy: „Fanaberia” i Demi-sec”. Oba krążki osiągnęły status platynowych płyt. Hity „Do nieba, do piekła” i „You May Be in Love” na trwałe wpisały się już w kanon polskiej muzyki POP i do dziś nie schodzą z anten największych rozgłośni radiowych.

W roku 2005, po rozstaniu z Blue Cafe, Tatiana rozpoczęła solową karierę muzyczną, co zaowocowało wydaniem trzech płyt: „On My Own” (krążek pokrył się złotem), „Spider Web” i „Blizna”. 

Po przerwie (ze względu na rodzinne plany), a także drugim pobycie za granicą, Artystka obecnie wraca na rodzimy rynek muzyczny z nową energią i kompozycjami. Zapowiedzią nadchodzącej płyty są ostatnie single „Mama idzie w długą” i „Puzzle” – kolejne usłyszymy już niebawem.

Bilet w przedsprzedaży: 50 zł
w dniu koncertu: 60 zł
Dostępne w biurze GOK i na GoOut.

https://goout.net/pl/bilety/tatiana-okupnik-recital-akustyczny/rrrx/

Dla naszych seniorów zniżka 10% (przy stacjonarnym zakupie biletów)!

Zapraszamy!

 

***********************
"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja pn. Miejsca Aktywności Społecznej mająca na celu promowanie obszaru objętego LSR partnerów projektu oraz stworzenie warunków do integracji i aktywizacji mieszkańców na obszarze działania Stowarzyszenia LGD „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” oraz Stowarzyszenia Lider Powiatu Goleniowskiego poprzez utworzenie Miejsc Aktywności Społecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.