Halloween w GOK

Utworzono dnia 18.10.2024
Już 31 października o godzinie 19:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Tucznie zapraszamy wszystkie potwory na wyjątkowy wieczór!
Wspólnie z KGW Ma-Lwa planujemy dla Was mnóstwo atrakcji:
???? Straszny film
???? Ciepły poczęstunek
???? Super zabawa!
Po cukierkowaniu dołączcie do nas, aby spędzić czas w mrocznym, ale radosnym towarzystwie! Przyjdźcie w swoich strasznych kostiumach i przygotujcie się na niezapomniany czas!
???? Kiedy: 31 października, godz. 19:00
???? Gdzie: GOK w Tucznie
Będzie strasznie fajnie! ????

-------------------------------------------------------------------
Sprzęt użyty podczas wydarzenia został zakupiony w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Miejsca Aktywności Społecznej” realizowanego przez: Stowarzyszenie LGD „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” i Stowarzyszenie Lider Powiatu Goleniowskiego w ramach poddziałania 19.3 PROW2014-2020.
"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja pn. Miejsca Aktywności Społecznej mająca na celu promowanie obszaru objętego LSR partnerów projektu oraz stworzenie warunków do integracji i aktywizacji mieszkańców na obszarze działania Stowarzyszenia LGD „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” oraz Stowarzyszenia Lider Powiatu Goleniowskiego poprzez utworzenie Miejsc Aktywności Społecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
************************
Biorąc udział w zajęciach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Tucznie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w materiałach publikowanych w internecie oraz innych mediach, służących promocji działalności ośrodka.