Charytatywny Biegomarszorajd

Utworzono dnia 10.04.2024

01.05.2024 , 12:00

Gminny Ośrodek Kultury w Tucznie, Stowarzyszenie KOT oraz Nadleśnictwo Tuczno zapraszają wszystkich, bez wyjątku na CHARYTATYWNY BIEGOMARSZORAJD pod patronatem Burmistrza Tuczna. Środki zebrane podczas Biegomarszorajdu zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Amelii Januszewskiej. Amelka ma przepuklinę oponowo-rdzeniową na odcinku piersiowym oraz wodogłowie, sparaliżowane nóżki i przeszła już dwie operacje, potrzebuje środków na dalsze leczenie i rehabilitację, żeby mogła dalej żyć i funkcjonować.
Nie masz planów na zbliżającą się majówkę? Zabierz rodzinę, znajomych i przyjeżdżajcie do Tuczna!
1 maja 2024 r.
godz. 12.00 - wiata przy siedzibie Nadleśnictwa Tuczno, ul. Klasztorna 36
Trasa:
tereny Nadleśnictwa Tuczno: droga na Złotowo - ścieżka leśna wzdłuż Jeziora Tuczno (łącznie ok. 6,5 km)
A jak sama nazwa wskazuje, możesz pokonać tę trasę idąc, biegnąc, jadąc na rowerze. Po prostu jak lubisz.
Na zakończenie - grill dla uczestników rajdu.
Wśród uczestników zostanie wylosowana m.in. nagroda ufundowana przez Burmistrza Tuczna.
A to wszystko dla mieszkanki Gminy Tuczno - jako wsparcie w leczeniu i rehabilitacji.
Regulamin oraz wszystkie potrzebne dokumenty do rejestracji na stronie gok.tuczno.pl w zakładce - DO POBRANIA lub pod tym linkiem:
Zapraszamy!